Skip links

Endermologia nie działa? Sprawdź dlaczego!

ENDERMOLOGIA LPG – sprawdź urządzenie!

Zacznijmy od sprawdzenia czy w gabinecie do którego się udajemy jest napewno oryginalna wersja Enedermologia LPG Alliance. To bardzo ważne, ponieważ jako doświadczony fizjoterapeuta, wielokrotnie spotkałam się ze stwierdzeniem od nowych pacjentów – ten zabieg nie działa, a często było to spowodowane „podrabianymi” wersjami tego urządzenia sprowadzanymi z Chin bez atestów i badań klinicznych, które kupują kliniki chcąc uniknąć wysokich kosztów zakupu oryginalnego urządzenia. Jeśli upewnimy się, że Klinika do której trafiliśmy ma właściwą wersję urządzenia, reszta już leży w rękach kosmetologa, który jeśli został dobrze przeszkolony i jest zaangażowany to sprawi, że Twoje ciało pozbędzie się tkanki tłuszczowej z miejsc, których ci zależało.

Jak to działa i naczym polega skuteczność?

Endermologia LPG Alliance to zmodernizowana głowica, innowacyjny sensor identyfikacji skóry oraz tablet monitorujący postęp zabiegów. Endermologia w technologii Alliance daje efekty już po 3 zabiegach. Intensywna i szybka stymulacja tkanek, wyjątkowy komfort i wielowymiarowe oddziaływanie, gdyż redukuje, wygładza i ujędrnia. Po pierwszym zabiegu nowy patent endermologii sprawia, że skóra jest poddawana,, fitnessowi’’. Skóra jest odmłodzona i produkuje więcej kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, dzięki temu tak szybko dostrzegalna jest poprawa sprężystości, jędrności i nawilżenia. Technologia Alliance podbiła nasz gabinet kosmetologiczny Zięba Estetic, bo działa 3 razy szybciej od wielu podobnych technologii na rynku.

Czy zabieg jest dla Ciebie?

Wskazaniem do zabiegu endermologii LPG jest nadwaga lub uporczywy problem z pozbyciem się tkanki tłuszczowej, nawet pomimo stosowanej diety i treningów. Endermologia LPG rekomendowana jest również dla osób, które zmagają się z cellulitem lub rozstępami albo chcą pozbyć się nieestetycznych blizn. Wskazaniem do zabiegów jest również wcześniej przeprowadzona liposukcja oraz obrzęki lub wiotka skóra biustu i ciała. Zabieg jest nieinwazyjny i w pełni bezpieczny dla organizmu. Nie powinny się na niego jednak decydować osoby z problemami naczyniowo-skórnymi lub chorobami nowotworowymi. Pamiętajmy także, że zabiegu nie wolno wykonywać w tych partiach ciała, na których znajdują się pieprzyki lub stany zapalne. Wszczepione implanty także są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu endermologii.

Przed wykonaniem endermologii LPG pacjent zakłada specjalną odzież zabiegową – kostium, który ułatwia poślizg rolek urządzenia na powierzchni ciała. Przebieg zabiegu Endermologia LPG jest sterowana komputerowo i składa się z dwóch niezależnie pracujących rolek i komory ssącej. Pod wpływem ciśnienia wytwarzanego przez urządzenie między rolki głowicy zostaje wciągnięty fałd skórny, przybierający kształt fali. Skóra rolowana jest od zewnątrz do wewnątrz, dzięki czemu możliwe jest oddziaływanie na głęboko położone warstwy skóry, a tkanki pobudzone są do procesu regeneracji. Intensywność masażu zależy od partii ciała, na której jest wykonywany– na ramionach powinien być delikatniejszy, natomiast okolice brzucha, ud i pośladków mogą być masowane aktywniej.

Zabieg Endermologia należy do bardzo miłych i relaksacyjnych zabiegów, dzięki czemu czas spędzony w naszej klinice Zięba Estetic jest prawdziwym relaksem z korzyścią na waszej figury.

Zapraszam do zapoznania się ofertą wszystkich zabiegów na ciało w Zięba Estetic.

This website uses cookies to improve your web experience.