Skip links

Zięba Estetic

Dermapen 4.0

Dermapen w Katowicach – nieinwazyjne odmładzanie widoczne już po pierwszej sesji

Dermapen to technologia precyzyjnego mikronakłuwania, stosowana w Zieba Estetic w Katowicach. Korzystnie wpływa na spłycenie zmarszczek, odmłodzeniu skóry oraz poprawę jej kolorytu. Mikronakłuwanie skóry przez Dermapen jest krótkie, mało inwazyjne, a efekt rewitalizacji skóry widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Zabieg znany jest też pod nazwą mezoterapii mikroigłowej.

W Zięba Estetic w Katowicach każdy zabieg wykonywany jest przez wysoko wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. To dodatkowo wzmacnia poczucie bezpieczeństwa naszych pacjentów, ponieważ tylko odpowiednio dobrane parametry urządzenia pozwalają realizować indywidualne cele w optymalny sposób.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg urządzeniem Dermapen polega na ultraszybkich ruchach jednorazowego zestawu bardzo cienkich igieł, które nakłuwają skórę i stymulują tkankę do uruchomienia procesów regeneracyjnych, m.in. w obszarze włókien kolagenowych.
Bezpieczny zabieg Dermapen w Katowicach wykonasz w Zięba Estetic, gdzie zabieg będzie wykonany pod okiem lekarza medycyny estetycznej, który optymalnie dobierze parametry urządzenia oraz ewentualne preparaty dostarczane do skóry podczas iniekcji.

Dermapen na zmarszczki, blizny i rozstępy

Zabieg mikronakłuwania pomaga pokonać problemy skóry, takie jak:

 • zmarszczki;
 • blizny i rozstępy;
 • łysienie;
 • zwiotczała skóra;
 • jako terapia przeciwstarzeniowa;
 • rozszerzone pory;
 • potrzeba ujednolicenia kolorytu skóry.

Mechaniczne nakłuwanie skóry, które pobudza regenerację włókien kolagenowych oraz elastyny, pozwala znacząco poprawić kondycję tkanek, co przekłada się na lepsze napięcie skóry, mniej widoczne zmarszczki, rozszerzone pory, a także blizny i rozstępy. Zabieg ten w obszarze redukcji oznak starzenia uznawany jest za bardzo skuteczny.

Wpływa też na poprawę ukrwienia i odżywienie komórek odpowiedzialnych za prawidłowy rozwój włosów w terapii ich wypadania. Podczas zabiegu mamy możliwość zastosowania substancji maksymalizujących efekt odnowy i regeneracji, takich jak złożone preparaty witaminowo-aminokwasowe czy osocze bogatopłytkowe.

Jak szybko widać efekty działania terapii Dermapen?

Zmiany w wyglądzie skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu. Osiągnięcie wymarzonych efektów wymaga często powtórzenia go od 2 do 5 razy, w zależności od indywidualnych predyspozycji oraz w celu przedłużenia efektu zaleca się wykonanie od 2 do 5 serii.

Przygotowanie / Przeciwskazania / Rekonwalescencja

Na około tydzień przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania leków zawierających kwas acetylosalicylowy – aspiryna.

Okoliczności powodujące, że zabieg Dermapen jest nie niewskazany, to:

 • alergie skórne;
 • ciąża i laktacja;
 • opryszczka;
 • cukrzyca;
 • stany zapalne na skórze.

Ze względu na specyfikę zabiegu laserem ALMA, po jego wykonaniu mogą pojawić się widoczne reakcje skóry. Może wystąpić rumień, obrzęk i/lub punktowe krwawienie. Wymienione niedogodności mogą utrzymywać się od 5 do 7 dni po zabiegu. Jeżeli pojawią się niewielkie punktowe strupki nie należy ich zdrapywać. Jeśli negatywna reakcja skóry będzie utrzymywać się dłużej, należy skontaktować się z lekarzem.

Cennik zabiegów Dermapen

Twarz
690 zł
Twarz + szyja
890 zł
Twarz + szyja + dekolt
1190 zł

DERMAPEN 4.0 + KWAS TCA

Twarz
890 zł
Twarz + szyja
1190 zł
Twarz + szyja + dekolt
1390 zł

DERMAPEN 4.0 + OSOCZE

Twarz
990 zł
Twarz + szyja
1290 zł
Twarz + szyja + dekolt
1390 zł

DERMAPEN 4.0 + KOKTAJLE WITAMINOWO – ODŻYWCZE

Twarz
990 zł
Twarz + szyja
1290 zł
Twarz + szyja + dekolt
1390 zł
*Ostateczną cenę zabiegu ustala lekarz po wizycie konsultacyjnej

**Informacje cenowe dotyczące oferowanych usług mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.