Skip links

Zięba Estetic

dr Wojciech
Drzazga

Lekarz medycyny estetycznej, laseroterapii i transplantacji włosów

Nie ma rzeczy niemożliwych… Ze mną może być piękniej

Studiował na Wojskowej Akademii Medycznej i ukończył Akademię Medyczną w Łodzi na wydziale lekarskim oraz Studia Podyplomowe „Medycyna estetyczna” na Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Po studiach odbył 3 miesięczny staż w Republice Południowej Afryki w szpitalu w Durbanie na oddziale chirurgii ginekologicznej. Pracował w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, oraz w Szpitalu w Pabianicach gdzie odbywał specjalizację z rehabilitacji medycznej. Zaangażowany jest również w pracę naukową, szkoleniową oraz wykładową na licznych sympozjach i kongresach.

Specjalizuje się

Kwas Hilauronowy
Toksyna botulinowa
Laser tulowy Lavieen
Laser frakcyjny
Zobacz pełną ofertę

Poznajmy się

Od 2018r aktywnie zajmuję się medycyną estetyczną. Współpracuje z renomowanymi klinikami medycyny estetycznej w Łodzi, Warszawie i Katowicach, gdzie zbiera doświadczenie i doskonali swoje umiejętności praktyczne. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych. Głównym obszarem zainteresowań naukowych Pana Doktor jest laseroterapia oraz profilaktyka przeciwstarzeniowa. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Jest autorem kilku prac naukowych w dziedzinie chirurgii ginekologicznej i medycyny estetycznej oraz wystąpień konferencyjnych.

Podstawowe zasady jakimi kieruje się w pracy, to naturalność wykonywanych zabiegów, komfort , zadowolenie i bezpieczeństwo dla pacjenta.

Moje największe wyzwanie na dzisiaj: doskonalić się i szkolić, podnosić swoje kwalifikacje z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii

Mój największy sukces zawodowy: praca jako szkoleniowiec z laseroterapii

Inspiruje mnie: pacjenci i ich zadowolenie z moich zabiegów

Moje top zabiegi

Efekty “Przed i Po”

Poznaj efekty mojej pracy, na przykładzie poniższych zdjęć.

Moje publikacje

Przygotowałem dla Państwa wybrane publikacje naukowe, które stale aktualizowane. Zapraszam na bloga.

Zdjęcia do pobrania

Materiały dla mediów. Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości do wykorzystania w materiałach medialnych.

Typ pliku: .jpg | Wielkość pliku: 2 MB | Wymiary: 3648 x 5472 pikseli

Typ pliku: .jpg | Wielkość pliku: 4 MB | Wymiary: 3648 x 5472 pikseli