Skip links

Zięba Estetic
Klinika medycyny estetycznej

Zięba Estetic to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej w Katowicach. To miejsce, w którym każdy może przejść zdumiewającą metamorfozę i na nowo poczuć się pięknym, od ręki!

Efekt pierwszego
wrażenia.

Zobacz ofertę

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz i czujemy ogromną odpowiedzialność za powierzenie nam swojego zdrowia i urody. Dopilnujemy abyś mogła tutaj skupić się wyłącznie na sobie. W naszej klinice medycyny estetycznej w Katowicach możesz odważnie mówić czego chcesz i czego nie chcesz. Twoje potrzeby i wizja urody to dla nas priorytet, któremu poświecimy tyle uwagi ile trzeba.

Monika Zięba

Manager Kliniki ZIĘBA ESTETIC

Klinika medycyny estetycznej Katowice, śląsk

Klinika medycyny estetycznej ZIĘBA ESTETIC powstała w 2021 r. na bazie ponad 10 letniego doświadczenia w świadczeniu usług medycznych w Katowicach. Od podstaw zbudowaliśmy jeden z najsilniejszych zespołów lekarzy medycyny estetycznej, dermatologii oraz chirurgii w kraju. Jako placówka z pełnym zapleczem diagnostycznym i medycznym jesteśmy przygotowani, aby wyłapać i rozwiązać różne problemy zdrowotne, które w wielu miejscach są maskowane zabiegami upiększającymi. Katowice od dawna zasługiwały na takie miejsce w którym empatia i zrozumienie potrzeb pacjentów spotka się z poczuciem bezpieczeństwa we właściwych rękach specjalistów.

Poznaj nasz zespół

Ponad 15 lat doświadczenia Zięba Clinic to efekt powstania kliniki medycyny estetycznej.

Piękna od ręki
to nie hasło reklamowe,
a obietnica.

Poznaj naszą ofertę

Najlepsza klinika medycyny estetycznej w Polsce – Katowice

Medycynę estetyczną traktujemy jak podróż w której pilotem są nasi lekarze. Pierwszy krok do piękna zaczyna się od rozwiązania jakiegoś problemu lub poprawy wybranych detali a czasem zwykłych kompleksów. W każdym z tych przypadków jesteśmy i mamy dla Ciebie rozwiązanie, a przede wszystkim chcemy Ci towarzyszyć i uczestniczyć w tym pięknym doświadczeniu.

Zadbaj o siebie
i poczuj się jak w domu.

Nasze specjalistyczne gabinety

Poznaj zespół naszych lekarzy i specjalistów.

Eksperci
w swojej dziedzinie

Zięba Estetic to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej w Katowicach. To miejsce, w którym każdy może przejść zdumiewającą metamorfozę i na nowo poczuć się pięknym, od ręki! zdumiewającą metamorfozę i na nowo poczuć się pięknym, od ręki!

dr Aleksandra Frątczak
Lekarz medycyny estetycznej i dermatologii
Zobacz
dr Aleksandra Olejarska
Lekarz medycyny estetycznej, lekarz rezydent chirurgii
Zobacz
dr Wojciech Drzazga
Lekarz medycyny estetycznej i laseroterapii
Zobacz
dr Aleksandra Bukowska
Lekarz medycyny estetycznej i okulistyki
Zobacz
dr Michał Piwowarek
Chirurg Plastyczny
Zobacz