Skip links

Zięba Estetic

dr Aleksandra
Frątczak

Lekarz medycyny estetycznej i dermatologii

Piękno tkwi
w każdej kobiecie,
wystarczy je podkreślić

Ukończyła Poznański Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego na wydziale lekarskim oraz z wyróżnieniem Studia Podyplomowe „Medycyna estetyczna” na Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Po studiach odbyła półroczny staż w Meksyku w Fray Antonio Hospital Guadalajara na oddziale chirurgicznym. Pracowała w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie odbywała specjalizację z kardiologii (ukończyła moduł internistyczny).

Specjalizuje się

Kwas Hilauronowy
Toksyna botulinowa
Lipotransfer
Usuwanie blizn
Zobacz cennik i pełną ofertę

Poznajmy się

Od 2019 pracuje w Katedrze i Klinice Dermatologii w Katowicach, gdzie odbywa specjalizację z dermatologii i wenerologii oraz jest asystentem dydaktycznym i prowadzi zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego. Zaangażowana jest również w pracę naukową oraz badania kliniczne. Od 2019r pracuje jako wykładowca w SWSM, gdzie prowadzi warsztaty z medycyny estetycznej dla lekarzy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venerology (EADV) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEIA). Jest autorem licznych prac naukowych w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej oraz wystąpień konferencyjnych.

Od 2017 r. aktywnie zajmuję się medycyną estetyczną. Współpracowała z renomowanymi klinikami medycyny estetycznej w Łodzi i Warszawie gdzie zbierała doświadczenie. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych. Głównym obszarem zainteresowań naukowych Pani Doktor jest profilaktyka przeciwstarzeniowa.
Podstawowe zasady jakimi kieruje się w pracy, to naturalność wykonywanych zabiegów.

Moje największe wyzwanie na dzisiaj: Doskonalić się i szkolić, podnosić swoje kwalifikacje z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej
Mój największy sukces zawodowy: praca naukowa, specjalizacja z dermatologii oraz pisanie pracy doktorskiej.
Inspiruje mnie: osoby, które mają pasję do tego co robią!

Moje top zabiegi

Efekty “Przed i Po”

Poznaj efekty mojej pracy, na przykładzie poniższych zdjęć.

Moje publikacje

Przygotowałam dla Państwa wybrane publikacje naukowe, które stale aktualizowane. Zapraszam na bloga.

Zdjęcia do pobrania

Materiały dla mediów. Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości do wykorzystania w materiałach medialnych.

Typ pliku: .jpg | Wielkość pliku: 4 MB | Wymiary: 5472 x 3648 pikseli

Typ pliku: .jpg | Wielkość pliku: 4 MB | Wymiary: 5472 x 3648 pikseli