Skip links

Zaffiro – efekty liftingu twarzy termoliftingiem

ZAFFIRO – niechirurgiczny lifting twarzy

Termolifting Zaffiro, który w październiku wprowadizliśmy do oferty Zięba Estetic to zabieg, który wpływa na procesy tworzenia się kolagenu w skórze, dzięki czemu pozwala na uzyskanie efektu spektakularnego liftingu skóry, poprawy napięcia i elastyczności, a także redukcji zmarszczek.

Poprawia owal twarzy po pierwszym zabiegu

Szukasz nieinwazyjnej metody odmłodzenia skóry, chcesz zredukować drobne zmarszczki, zależy Ci na ujędrnieniu i zagęszczeniu skóry oraz poprawie owalu twarzy – zabieg ZAFFIRO jest dla Ciebie.  Polega ona na podgrzaniu skóry do temperatury 65°C, co z jednej strony pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, a z drugiej – powoduje skurcz już istniejących włókien kolagenowych, prowadząc do ich powrotu do pierwotnej długości. Warto pamiętać, że proces tworzenia się nowego kolagenu jest długotrwały i następuje stopniowo.

Jak wygląda zabieg?

Zaczynamy od peelingu wodnego – dzięki działaniu strumienia wody i powietrza pod ciśnieniem skóra jest dokładnie oczyszczana, wygładzana i przygotowywana do oddziaływania wysokiej temperatury. Następnie na skórę nakłada się specjalny żel i przykłada głowicę urządzenia zakończoną szkłem szafirowym, wzmacniającym działanie emitowanego światła podczerwonego. Skóra jest podgrzewana do temperatury 65°C, co pobudza produkcję kolagenu i prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych. Cały proces jest bezbolesny i nie wywołuje u pacjenta żadnych dolegliwości. Zabieg Zaffiro zamyka chłodzący masaż. Cała procedura trwa ok. 60 minut.

 Efekty ZAFFIRO – kiedy je zobaczysz na swojej skórze?

Zabieg Zaffiro pozwala na lifting skóry twarzy i ciała, poprawę owalu twarzy, podniesienie opadających policzków już po pierwszym zabiegu. Dla jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów, choć trzeba pamiętać, że procesy produkcji nowego kolagenu trwają nawet do 3-6 miesięcy.

Wskazania do zabegu:

Jeśli boisz się igieł, nie jesteś jeszcze gotowa na chirurgię plastyczną, to zabieg ZAFFIRO będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Poznaj wskazania do zabiegu:

  • utrata jędrności i elastyczności skóry twarzy,
  • opadający owal twarzy,
  • opadające policzki,
  • spadek jędrności skóry w obrębie szyi dekoltu i piersi,
  • luźna skóra brzucha, ud, kolan i wewnętrznej strony ramion.

Opierając się na swoim  doświadczeniu mogę stwierdzić, że już pierwsza seria 4 zabiegów zapewnia widoczny efekt odmłodzenia całej twarzy. Wszystko jednak zależy od twojego wieku, ogólnej kondycji Twojej skóry, głębokości zmarszczek oraz indywidualnej podatności na działanie zabiegu.

This website uses cookies to improve your web experience.