Skip links

Zaffiro – efekty liftingu twarzy termoliftingiem

ZAFFIRO – niechirurgiczny lifting twarzy

Termolifting Zaffiro, który w październiku wprowadizliśmy do oferty Zięba Estetic to zabieg, który wpływa na procesy tworzenia się kolagenu w skórze, dzięki czemu pozwala na uzyskanie efektu spektakularnego liftingu skóry, poprawy napięcia i elastyczności, a także redukcji zmarszczek.

Poprawia owal twarzy po pierwszym zabiegu

Szukasz nieinwazyjnej metody odmłodzenia skóry, chcesz zredukować drobne zmarszczki, zależy Ci na ujędrnieniu i zagęszczeniu skóry oraz poprawie owalu twarzy – zabieg ZAFFIRO jest dla Ciebie.  Polega ona na podgrzaniu skóry do temperatury 65°C, co z jednej strony pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, a z drugiej – powoduje skurcz już istniejących włókien kolagenowych, prowadząc do ich powrotu do pierwotnej długości. Warto pamiętać, że proces tworzenia się nowego kolagenu jest długotrwały i następuje stopniowo.

Jak wygląda zabieg?

Zaczynamy od peelingu wodnego – dzięki działaniu strumienia wody i powietrza pod ciśnieniem skóra jest dokładnie oczyszczana, wygładzana i przygotowywana do oddziaływania wysokiej temperatury. Następnie na skórę nakłada się specjalny żel i przykłada głowicę urządzenia zakończoną szkłem szafirowym, wzmacniającym działanie emitowanego światła podczerwonego. Skóra jest podgrzewana do temperatury 65°C, co pobudza produkcję kolagenu i prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych. Cały proces jest bezbolesny i nie wywołuje u pacjenta żadnych dolegliwości. Zabieg Zaffiro zamyka chłodzący masaż. Cała procedura trwa ok. 60 minut.

 Efekty ZAFFIRO – kiedy je zobaczysz na swojej skórze?

Zabieg Zaffiro pozwala na lifting skóry twarzy i ciała, poprawę owalu twarzy, podniesienie opadających policzków już po pierwszym zabiegu. Dla jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów, choć trzeba pamiętać, że procesy produkcji nowego kolagenu trwają nawet do 3-6 miesięcy.

Wskazania do zabegu:

Jeśli boisz się igieł, nie jesteś jeszcze gotowa na chirurgię plastyczną, to zabieg ZAFFIRO będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Poznaj wskazania do zabiegu:

  • utrata jędrności i elastyczności skóry twarzy,
  • opadający owal twarzy,
  • opadające policzki,
  • spadek jędrności skóry w obrębie szyi dekoltu i piersi,
  • luźna skóra brzucha, ud, kolan i wewnętrznej strony ramion.

Opierając się na swoim  doświadczeniu mogę stwierdzić, że już pierwsza seria 4 zabiegów zapewnia widoczny efekt odmłodzenia całej twarzy. Wszystko jednak zależy od twojego wieku, ogólnej kondycji Twojej skóry, głębokości zmarszczek oraz indywidualnej podatności na działanie zabiegu.