Skip links

Zięba Estetic

Wybielanie okolic intymnych

Wybielanie okolic intymnych wpływa na Twój komfort życia

Sfera intymna życia każdego człowieka jest tym bardziej satysfakcjonująca, im bardziej komfortowo czuje się on ze swoim ciałem. Zdarza się, że mankamenty estetyczne, jak np. ciemniejsza barwa okolic intymnych, takich jak srom czy odbyt, znacząco pogarsza samopoczucie i pewność siebie w sytuacjach bliskości, przez co negatywnie wpływa na jakość życia płciowego, a przez to nawet na relacje między bliskimi ludźmi. W Zięba Estetic problem ten rozwiązywane są laserowo.

Bezpieczne wybielanie okolic intymnych w Katowicach

Centrum medycyny estetycznej Zięba Estetic w Katowicach to miejsce, gdzie podczas bezpiecznego, profesjonalnego zabiegu wykonasz wybielanie okolic intymnych. Całą terapię ustala się podczas konsultacji z lekarzem, który następnie realizuje zabiegi. Doświadczenie i wiedza medyczna naszego zespołu to gwarancja najlepszych efektów, jakie można osiągnąć.

Bezpieczne wybielanie okolic intymnych w Katowicach.

Wybielanie okolic intymnych w Katowicach - Laser Lavieen na przebarwienia sromu i odbytu

Zabieg Lavieen wpływa na odnowę skóry – poprawia pigmentację i korzystnie modyfikuje strukturę skóry. Podczas zabiegu wybielania skóry odbytu czy sromu dodatkowo wpływa on na jej odmłodzenie i ujędrnienie. Terapia jest skuteczna bez względu na pochodzenie przebarwień. Nie ma znaczenia czy ciemny koloryt jest uwarunkowany genetycznie, czy spowodowały go czynniki zewnętrzne, jak np. częste wizyty w solarium. Laser Lavieen bez problemy zlikwiduje niedoskonałości

Przygotowanie / Przeciwskazania / Rekonwalescencja

Usuwanie przebarwień laserem tulowym nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony Pacjentki. Skóra w miejscu zabiegowym nie może być opalona, a trzy tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania ziół, takie jak nagietek lub dziurawiec. W dniu zabiegu skóra nie może być podrażniona.

W jakich sytuacjach zabieg laserem tulowym jest niewskazany?

  • ciąża i okres karmienia piersią;
  • nowotwory skóry;
  • stosowanie leków i ziół światłouczulających (skrzyp, dziurawiec, nagietek)
  • niedawno wykonane peelingi;
  • opalona skóra, stosowanie samoopalaczy i kremów samoopalających;
  • stany zapalne skóry;
  • nierównomierna powierzchnia skóry;
  • oparzenia;

Laser Lavieen cechuje bardzo niskie ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. W zależności od realizowanych czynności i celu zabiegu, okres rekonwalescencji trwa od 1 doby dla zabiegów łagodnych do 3 dób dla zabiegów wymagających silniejszej ingerencji w skórę.

Cennik wybielania okolic intymnych

Wybielanie warg sromowych i odbytu
1390 zł
*Ostateczną cenę zabiegu ustala lekarz po wizycie konsultacyjnej **Informacje cenowe dotyczące oferowanych usług mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.