Skip links

Zięba Estetic

PROFHILO

Molekuła młodości PROFHILO

PROFHILO to innowacyjny preparat, który pozwala zachować piękny i młody wygląd. Wykorzystuje on stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości ze względu na jej wyjątkową skuteczność.

Preparat PROFHILO działa wielopoziomowo. Wstrzyknięta substancja stopniowo uwalnia się i przebudowuje skórę oraz tkankę podskórną, będącą „rusztowaniem” dla skóry. Przywraca im sprężystość i napięcie. Łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny. To z kolei przywraca im jędrność i elastyczność.

Wyjątkowe działanie bez chemicznych dodatków- PROFHILO w Katowicach

PROFHILO jest stosowany do bioremodelingu. Wykorzystuje on naturalnie wyselekcjonowany kwas hialuronowy o najwyższym dotąd stosowanym stężeniu (64mg w dawce), w połączeniu z nowoczesnym sposobem sieciowania kwasu. To kombinacja naukowo wyselekcjonowanych łańcuchów kwasu hialuronowego o rożnej długości, które tworzą nowoczesną, stabilizowaną termicznie molekułę, bez dodatku chemicznych czynników sieciujących (BDDE, PEG). Tak przygotowany preparat nie posiada wad chemicznej modyfikacji.

W Katowicach zabiegi molekułą młodości PROFHILO są wykonywane w centrum medycyny estetycznej Zięba Estetic. Najwyższą jakość zabiegów i bezpieczeństwo pacjentów gwarantuje zespół doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, którzy wykonują każdy zabieg.

Bioremodeling PROFHILO do walki o utracony owal twarzy i redukcję zmarszczek

Terapia molekułą młodości wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza też zmarszczki i „kurze łapki”. Przywraca właściwe napięcie skóry, dzięki czemu wysmukla rysy twarzy. Jednocześnie poprawia napięcie skóry na linii żuchwy oraz w górnej część szyi. Rysy twarzy stają się ponownie wyraźnie zarysowane, a cała twarz odmłodzona. PROFHILO działa na skórę jak „miliony sprężynek”, które przywracają kontur twarzy i jędrność.

Jak wygląda zabieg molekułą młodości w Zięba Estetic w Katowicach?

Specjalna technika aplikacji preparatu pozwala na wykonanie jedynie 10 nakłuć, symetrycznie po 5 z każdej strony. Są to nakłucia Bio Estetycznych Punktów iniekcji BAP, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Taka technika iniekcji maksymalizuje rezultaty i jednocześnie ogranicza niedogodności. Podanie preparatu wyraźnie zwiększa napięcie tkankowe dając delikatny, naturalny efekt liftingu skóry. Molekuła młodości PROFHILO podawana jest przez lekarza medycyny estetycznej, co gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższy poziom realizowanego zabiegu.

Efekt młodości widoczny przez ponad rok

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po kilku tygodniach. Po miesiącu od iniekcji widać wyraźną poprawę, a po 2 miesiącach można cieszyć się finalnym efektem. „Miliony sprężynek” unoszących skórę pozostaną z Tobą nawet do 1,5 roku.

Przygotowanie / Przeciwskazania / Rekonwalescencja

Jeżeli jest to możliwe na 7 dni przed zabiegiem należy odstawić aspirynę. Zmniejszy to ryzyko krwawień i zasinień w miejscu iniekcji.

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
  • skłonność do powstawania blizn przyrosłych,
  • aktywny proces zapalny skóry (wirusowy lub bakteryjny, na przykład aktywna opryszczka),
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  • choroby metaboliczne (na przykład niewyrównana cukrzyca),
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych i NLPZ,
  • stosowanie w przeszłości wypełniaczy permanentnych w miejscach, które mają być poddane terapii.

Po zabiegu należy unikać ekspozycji słonecznej i solarium przez okres przynajmniej tygodnia, aby uniknąć przebarwień w miejscu iniekcji. Wskazane jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej (krem z filtrem UV 50+). Należy też unikać gorących kąpieli i sauny. W dniu zabiegu nie jest wskazane uprawianie sportów czy spożywanie napojów alkoholowych.

Cennik

Profhilo
1200 zł
Pakiet 3 zabiegów Profhilo
3490 zł
*Ostateczną cenę zabiegu ustala lekarz po wizycie konsultacyjnej

**Informacje cenowe dotyczące oferowanych usług mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.