Skip links

Zięba Estetic

NLIFT – poprawa owalu twarzy

Poprawa owalu twarzy i redukcja zmarszczek w jednym zabiegu!

NLIFT jest tzw. holistyczną procedurą zabiegową, która pozwala na poprawę napięcia i elastyczności skóry oraz lifting twarzy oraz redukcję zmarszczek. Procedura NLIFT zalecana jest osobom, które wymagają kompleksowej odnowy, rewitalizacji oraz odmłodzenia skóry – liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, poprawy napięcia, elastyczności oraz nawilżenia skóry.

Nlift to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Zaffiro, wypełniaczy Neauvia oraz profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami Neauvia. Efekt odmłodzenia i liftingu widoczny jest od razu po zabiegu.

NLIFT jak działa?

Pełny zabieg NLIFT wymaga dwóch wizyt. Na pierwszym spotkaniu zostaje wykonany zabieg mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe. Mezoterapia polega na podaniu koktajlu odżywczego przy pomocy jednorazowej strzykawki poprzez dokonanie w określone miejsca nakłuć. Tworzące się wówczas mikrouszkodzenia natychmiast pobudzają naturalne procesy regeneracji.

Po 7 dniach można przyjść na kolejną wizytę, w trakcie której jest wykonywany zabieg Zaffiro. Głowica urządzenia Zaffiro jest pokryta żelem, dzięki czemu płynniej porusza się po skórze emitując promieniowanie podgrzewające głębokie warstwy skóry nawet do 65ºC. Pobudza to produkcję kolagenu i skraca istniejące włókna kolagenowe. Następnie skóra jest chłodzona. Zabieg NLIFT kończy się podaniem wypełniacza Neauvia Organic.

NLIFT jakie daje efekty?

Procedura Nlift to terapia łączona, która poprzez kompleksowe działanie doskonale rewitalizuje skórę likwidujące m.in. jej wiotkość. Efekt odmłodzenia osiągamy tu poprzez redukcję zmarszczek, wzrost jędrności i elastyczności skóry czy wyrównanie jej kolorytu. Ważnym aspektem jest też odbudowa objętości poprzez uzupełnienie ubytków tkankowych. Nlift wyróżniony Perłą Dermatologii Estetycznej 2020 spełnia też doskonale swoje funkcje jako zabieg przeciwstarzeniowy, odpowiada bowiem na potrzeby każdej skóry niezależnie od wieku.

Zalecenia do zabiegu:

 • lifting twarzy,
 • utrata jędrności i napięcia skóry,
 • poprawa owalu twarzy,
 • zmarszczki, bruzdy
 • Sucha, szara i ziemista skóra

Skuteczność zabiegu Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano wzrost fibroblastów aż o 101% po 21 dniach od wykonania zabiegu. Ponadto nastąpiła widoczna poprawa jakości skóry, w tym jej nawilżenie i jędrność oraz stwierdzono minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych.

Jak wygląda zabieg NLIFT?

Procedura zabiegowa NLIFT składa się z 2 wizyt w klinice Zięba Estetic

PIERWSZY ZABIEG:

W pierwszej sesji wykonywany jest zabieg mezoterapii Hydro Deluxe, aby poprawić jakość skóry i dogłębnie ją nawilżyć. Dzięki temu zabiegowi przywrócona zostaje skórze witalność i blask, a skóra przygotowana jest do wykonania zabiegu Zaffiro poprzez zwiększenie uwodnienia skóry. Głębokie nawilżenie możliwe jest dzięki zawartości w Hydro Deluxe nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz hydrosyapatytu wapnia. Dodatkowo zastosowanie wypełniaczy Neauvia – Intense oraz Stimulate, które są odpowiednio dobrane do potrzeb pacjenta.

DRUGI ZABIEG:

Druga sesja #Nlift jest przeprowadzona po tygodniu i obejmuje unikatowy zabieg termoliftingu Zaffiro, wzbogacony o peeling wodny, które zapewniają natychmiastowy efekt liftingu. Następuje przebudowanie obecnego kolagenu, jak i intensywne pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych.

NLIFT kiedy widać efekty?

Skuteczność zabiegu NLift wykazywana jest już po 1 serii – 2 etapów terapii. W pierwszej kolejności wykonywana jest mezoterapia preparatem Neauvia Hydro Deluxe i wypełnienie usieciowanym kwasem hialuronowym Neauvia, następnie między 7 a 14 dniem od zabiegów termolifting Zaffiro.

Dla wzmocnienia efektów po upływie co najmniej 2 tygodni od ostatniego zabiegu iniekcyjnego można powtórzyć mezoterapię Neauvia Hydro Deluxe oraz po 4 tygodniach termolifting Zaffiro.

Przygotowanie / Przeciwskazania / Rekonwalescencja

Zdecydowanym atutem zabiegu NLIFT jest jego nieinwazyjna procedura. Zabieg mezoterapii igłowej przynosi maksymalne efekty przy zerowym ryzyku dla zdrowia. Reakcje skórne związane z powstaniem niewielkiego rumienia lub obrzęku maja charakter krótkotrwały, większość z nich przemija na ogół po kilku dniach.

 • nadwrażliwość na składniki preparatu,
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe (opryszczka) i grzybicze,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby pęcherzowe skóry,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu,
 • nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
 • zły stan zdrowia np. przeziębienie,
 • przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • stany zapalne skóry,
 • przyjmowanie antykoagulantów (aspiryna).

W momencie iniekcji możliwe jest odczuwanie bólu. Po zabiegu mogą pojawić się małe krwiaki, wybroczyny w miejscu wstrzyknięcia, podczas gdy igła natrafi na naczynie. W miejscu iniekcji może pojawić się także przejściowy rumień, obrzęk z pojawieniem się mrowienia.

Podczas zabiegu termoliftingu może być odczuwalne delikatne ciepło, jednak jest to zabieg komfortowy dla pacjenta.

NLIFT - zobacz na czym polega ten zabieg?

Cennik

NLIFT procedura dwuzabiegowa
3 900 zł
*Ostateczną cenę zabiegu ustala lekarz po wizycie konsultacyjnej

**Informacje cenowe dotyczące oferowanych usług mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.