Skip links

Zięba Estetic

Liposukcja ultradźwiękami HIFU

Liposukcja ultradźwiękami HIFU

HIFU to nowoczesna technologia, oparta na działaniu skoncentrowanego strumienia ultradźwięków. W Zięba Estetic w Katowicach wykorzystujemy urządzenie Ultraformer III. HIFU to akronim angielskiej nazwy: High Intensity Focused Ultrasounds. Jak działają ultradźwięki> Ich skoncentrowana fala podgrzewa tkanki skóry, mięśnie i tkankę tłuszczową. Te obkurczają się i nabywają mikrouszkodzeń, które stymulują odbudowę kolagenu w tkankach. W rezultacie znacząco poprawia się jędrność skóry, jej napięcie, tkanka tłuszczowa jest zredukowana, a sylwetka nabiera atrakcyjnej linii.

W Zięba Estetic w Katowicach każdy zabieg wykonywany jest przez wysoko wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. To dodatkowo wzmacnia poczucie bezpieczeństwa naszych pacjentów, ponieważ tylko odpowiednio dobrane parametry urządzenia pozwalają realizować indywidualne cele w optymalny sposób.

HIFU na wiotką skórę – modelowanie ultradźwiękami

Maszyna Ultraformer III umożliwiająca głębszą niż wcześniej stosowane urządzenia penetrację tkanek skóry. Dzięki temu doskonale sprawdza się podczas leczenia problemu wiotkiej skóry u osób w różnym wieku i w różnych obszarach ciała, takich jak piersi, pośladki, brzuch, uda czy ramiona.
Podczas zabiegów HIFU ultradźwięki doskonale konturują sylwetkę. Podobne efekty otrzymuje się podczas zabiegów chirurgicznych. Terapia konturowania i modelowania ciała przy użyciu ultradźwięków jest niezwykle skuteczna. Efekty widać już po jednym zabiegu

Bezpieczna terapia ULTRAFORMER III

Urządzenie Ultraformer III to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na głębszą penetrację tkanek niż wcześniej wykorzystywane maszyny. Zadziwiające efekty widać już po pierwszym zastosowaniu, ponieważ w Zięba Estetic każdy zabieg prowadzony jest przed doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Wiedza medyczna i wiele przeprowadzonych terapii to dla pacjenta gwarancja bezpieczeństwa podczas zabiegu oraz gwarancja satysfakcjonujących efektów zaraz po nim.

Efekty ultradźwiękowego liftingu twarzy HIFU

  • Ujędrnienie skóry ciała,
  • Modelowanie sylwetki,
  • Redukcja tkanki tłuszczowej,
  • Lifting opadających fałdów skóry.

Przygotowanie / Przeciwskazania / Rekonwalescencja

Zabieg HIFU – liftingu ultradźwiękami bez skalpela nie wymaga specjalnego przygotowania.

Zabieg ultradźwiękami Ultraformer III jest bezpieczny i bezbolesny, dlatego nie ma do niego wielu przeciwwskazań. Najważniejsze, o których należy pamiętać, to:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • choroby, w tym nowotwór,
  • stany zapalne i jakiekolwiek inne zmiany skórne w obszarze zabiegowym.

Cennik modelowania sylwetki

Dekolt płytki / Dekolt głęboki
1990 zł
Piersi
1990 zł
Ramiona
2490 zł
Brzuch
2290 zł
Boki
2390 zł
Plecy (motylki)
2190 zł
Całą talia
4890 zł
Kolana
1990 zł
Uda wewnętrzne
1990 zł
Całe uda
4890 zł
Pośladki
2490 zł
*Ostateczną cenę zabiegu ustala lekarz po wizycie konsultacyjnej

**Informacje cenowe dotyczące oferowanych usług mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.